Cięcie wodą, cięcie LASEREM

Oferujemy profesionalne usługi cięcia wodą, cięcia laserem oraz profesionalne usługi gięcia blach. Stale dbamy o nasz park maszynowy i kontrolujemy jakość wykorzystywanych materiałów.

POZNAJ NAS LEPIEJ!

Kilka słów o nas

Od dawna naszą pasją jest projektowanie oraz wdrażanie do produkcji naszych pomysłów. Dostęp do szerokiej gamy materiałów i zaawansowany technicznie park maszynowy pozwala nam na spełnienie wszystkich oczekiwań naszych Klientów. Stale się kształcimy i śledzimy wszystkie nowinki rynku aby móc zaproponować Państwu produkt o dobrym wzornictwie, który swoim wykonaniem i trwałością będzie służył wiele lat.

WIĘCEJ O NAS!

Czym się zajmujemy?

Każdy etap produkcji jest pod stałym i ścisłym nadzorem, aby zapewnić najwyższą jakość produktów. Najwyższej klasy urządzenia do cięcia wodą, cięcia laserem, gięcia oraz formowania materiałów pozwalają zapewnić najlepsze rezultaty dla każdego z zamówień naszych klientów. Stale dbamy o nasz park maszynowy i kontrolujemy jakość używanych materiałów.

01

Cięcie wodą

Cięcie wodą w różnych rodzajach powierzchni wykonywane jest z niesamowitą precyzją. Metoda, z której korzystamy jest idealna do tworzenia między innymi korporacyjnych logo na ścianach i podłogach.

Poznaj szczegóły

02

Cięcie laserem

Cięcie laserem wykonywane jest przez wykwalifikowanych specjalistów oraz wysokiej jakości światłowodową wycinarke laserową, dzięki czemu produkt końcowy spełnia wszystkie określone kryteria.

Poznaj szczegóły

03

Gięcie blach

Gięcie blach przy użyciu najwyższej klasy urządzenia pozwala zapewnić oczekiwane rezultaty dla zamówień naszych klientów. Stale dbamy o nasz park maszynowy i kontrolujemy jakość materiałów.

Poznaj szczegóły

04

Malowanie proszkowe

Posiadamy nowoczesny sprzęt do wykonywania usług malowania proszkowego i piaskowania. Podczas tych procesów wspomagamy się specjalistyczną chemią dla zwiększenia jakości i trwałości efektu.

Poznaj szczegóły

05

Spawanie

Świadczymy usługi w zakresie spawania dla firm produkcyjnych oraz osób prywatnych. Zajmujemy się spawanie stali czarnej, nierdzewnej, aluminium oraz mosiądzu.

Poznaj szczegóły